Podobné články
Anketa
Facebook

Čtvrtfinálové ohlasy

Čtvrtfinálové ohlasy
11.02.2019, Redakce Chotěboř
Přečteno: 1408x

Aleš Kraučuk - trenér :

Utkání bylo opět hodně vyrovnané, soupeř jednu šanci proměnil a dostal se do vedení. My jsme bohužel neproměnili žádnou přesilovou hru i když jsme hráli 2x 5:3. A jak se říká, když mužstvo nepromění přesilovou hru 5:3, nemůže vyhrát. Kaňkou na zápase je úmyslný zákrok na Dvořáka, kterého zřejmě čeká operace kolene. My jsme dnes prohráli, ale série pokračuje dál ,vedeme 2:1 na zápasy a těšíme se na domácí utkání.

Chtěl bych poprosit všechny fandy chotěbořského hokeje, ve středu neseďte doma a přijďte nás podpořit v důležitém utkání.

Dominik Suchý - obránce :

Do třetího zápasu jsme šli s vedením 2:0 a řekl bych, že i naladěni na ukončení série. Navzdory těmto okolnostem jsme do zápasu nevstoupili příliš dobře a první třetina patřila Světlé. Od druhé periody se výkon zlepšil, hru jsme vyrovnali a dostávali jsme se do gólových příležitostí. Trochu nás srazil inkasovaný gól v půlce zápasu, který přišel z protiútoku po sporném zákroku na Dvořku při jeho samostatném úniku, ale na druhou stranu jsme dostali výhodu přesilovky 5 na 3, ve které jsme mohli a měli vyrovnat. Ve třetí třetině přišla druhá dvojnásobná početní výhoda a jak říká staré hokejové pravidlo, kdo nepromění tuto výhodu, nemůže zápas vyhrát. To se potvrdilo a po nevyužití přesilovky následovala druhá branka. Bohužel opět sporná, na nás poté byla vidět frustrace a již jsme se nedokázali zkoncentrovat natolik, jako například v prvním utkání, abychom se pokusili se zápasem ještě něco udělat. Stav série je tedy 2:1, my jsme ale stále na koni, "matchball" je na naší straně a ve středečním domácím zápase uděláme vše pro to, aby tato série skončila a věříme, že nás v tom přijdou podpořit i fanoušci a to v co nejvyšším počtu!

Jakub Ludvík - obránce :

Další velmi těžký zápas, ve kterém jsme bohužel nedokázali vstřelit ani jeden gól, což rozhodlo o výhře soupeře. V zápase jsme hráli dvě celkem dlouhé přesilovky 5 na 3, ale proti Světlé nám zatím přesilové hry moc nejdou. První třetina skončila 0:0 a ačkoliv jsme ve druhé dostali gól na 1:0, tak jsme stále věřili, že zápas dokážeme otočit, jako v předchozích utkáních. Tentokrát si ale skláři dokázali svůj náskok uhlídat a ještě zvýšit. Celý zápas nás opět držel Péša, který chytal výborně a na kterého se můžeme spolehnout celou sérii. Soupeř má kvalitní, zkušený tým a nebude lehké udělat ten poslední krok k postupu. Osobně věřím, že se naše produktivita zvýší a pokud budeme hrát dobře v obraně, budeme ve středu slavit postup před našimi fanoušky, kterým musíme poděkovat za skvělou atmosféru jak v Chotěboři, tak i ve Světlé.

Benjamin Činčila - útočník :

Myslím, že jsme včera podali dobrý týmový výkon, který nám bohužel nestačil na vítězství, zejména kvůli slabé produktivitě. Ale to už je za námi, my v sérii stále vedeme a teď už se soustředíme jenom na středu. Věřím, že když zlepšíme zakončení, náš tým se semkne, necháme na ledě všechno a naši skvělí fanoušci nás znovu přijdou v hojném počtu podpořit, tak sérii doma ukončíme a oslavíme postup do semifinále.

Na středu se moc těšíme, díky za Vaší podporu.

Luboš Dvořák – útočník, kapitán mužstva :

Ve 3. čtvrtfinále jsme si připsali první prohru, ale vzhledem k síle soupeře se asi nedalo očekávat, že bychom vyhráli 3:0 na zápasy. Řekl bych, že se od nás trochu odvrátilo štěstí, které jsme měli první dva zápasy, ale jak říká jedno pravidlo, když neproměníš v zápase přesilovku 5 na 3, tak nemůžeš chtít vyhrát a my takové přesilovky měli dvě. V sérii však stále vedeme 2:1 a ten poslední krok se pokusíme urvat ve středu na domácím ledě, před domácím publikem. Proto žádáme všechny fanoušky, aby nám přišli vytvořit pořádnou domácí kulisu a pomohli nám v cestě do semifinále!! Děkuji.

Václav Svoboda - útočník :

Sérii se Světlou máme skvěle rozjetou a byla by opravdu velká škoda tuhle situaci nevyužít. Mohli jsme ji sice ukončit už v minulém zápase, soupeř je však kvalitní, zápasy vyrovnané a o vítězství rozhodují jen drobnosti. Přesto věřím, že v utkání na domácí půdě bude se Světlou to poslední a my si se všemi diváky užijeme oslavy doma !

 
 
 

© 2003-2021 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS