Podobné články
Anketa
Facebook

Pojď hrát hokej již 25.1.2020

Pojď hrát hokej již 25.1.2020
17.12.2019, Redakce Chotěboř
Přečteno: 1105x

Přijďte v sobotu 25.1.2020 v 11:30 na Zimní stadion ARÉNA v Chotěboři na akci Týden hokeje

V sobotu 25.1.2020 od 11:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Chotěboř ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu ARÉNA v Chotěboři akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Tomáše Melouna, 604 168 951 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná posedmé po celé České republice a celkově už poosmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje. 
 
 

© 2003-2021 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS