Podobné články

V Chotěboři proběhla akce ˝Pojď hrát hokej˝

30.09.2019, Redakce Chotěboř

Pojď hrát hokej

Již sedmý díl projektu „POJĎ HRÁT HOKEJ“, který je podporován ČH se v chotěbořské aréně konal v neděli 29. 9. 2019. Tato akce je určena pro děti ve věku 4 - 8 let a jejím cílem je přiblížit lední hokej dětem a jejich rodičům. V Chotěboři se tato akce konala již po šesté a tentokrát arénu navštívilo 10 dětí z toho 4 dívky.

Registrace, kde rodiče zapsali děti do tohoto projektu a děti zde následně obdržely drobné dárky a dres národního týmu byla spuštěna v 09:00 hodin. Poté se všichni společně přesunuli do klubovny HC, kde byli seznámeni s projektem, i s hokejovou a brankářskou výstrojí. Dále zde byla promítnuta prezentace a oficiální video k této akci.

Po ukončení prezentace a oblečení v kabině se všichni opět přesunuli k ledové ploše, kde na děti po rozdělení do skupin čekalo několik stanovišť. Na těchto stanovištích se děti po několika minutách střídaly. Mohly si zde vyzkoušet střelbu, techniku a nácvik bruslení, projet si opičí dráhu, nebo zahrát různé hry.

Poslední stanoviště bylo určené pro děti, které ještě samy bruslení nezvládají a používaly hrazdičky. O zdárný průběh celé této akce se staralo celkem 10 trenérů a 9 organizačních pracovníků. Z rozzářených dětských tvářiček je patrné, že se akce opět velmi vydařila, což dokládá společná závěrečná fotka z této akce.

Fotografie z akce naleznete na:Fotografie z akce