Pozvánka na první přátelský fotbalový zápas Letní příprava starších žáků je také v plném proudu Další trénink v hale Druhý trénink A mužstva a juniorů Hokejisté v kopačkách Informace o dění v klubu Rozhovor s novým trenérem A mužstva, p. Richardem Cachnínem Zasloužené zlato pro ročník 2014 na „BERNARD CUP 2022“ v Humpolci

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

Pozvánka na valnou hromadu

Turnaj nejmladších kategorií se vydařil

"Profík nebo dítě?" vs "Rodič nebo trenér?"

Reprezentanti zavítali do Chotěboře

.

Soupiska reprezentace veteránů ČR

Poděkování partnerům utkání

V úterý končí předprodej vstupenek

Hlavní partneři

Stavitelství Adamec Stříbrný Dvůr Slévárna a modelárna Nové Ransko Aumeto s.r.o. Chotěboř AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Feroplast Chotěboř Czech LANA, s.r.o. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. NT Technics MV Technik Chotěboř SODO DUO, spol. s r.o. Amylon a.s. Dřevokov Škaryd COOP družstvo Havlíčkův Brod Pivovar Chotěboř CHEOPS spol. s r.o. KH Tech s.r.o. M - silnice, a.s. Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Eurometal Chotěboř spol. s r.o. CH-MONT s.r.o.

Partneři

CEREA, a.s. Společnost AUTO… s.r.o. Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř Elektro Dvořák       PALI Chotěboř VLPA Mont s.r.o. Tlapnet Jeřábové práce Bouchner Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř EUROLIFT CZ s.r.o. Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod STAVA - František Vališ Plam s.r.o. Chotěboř PKS okna a.s.
Zápasy
vet