Již se to blíží !!! Nevíte co dělat v sobotu? Z Pelhřimova s jedním bodem Soutěž o nejlepší guláš V sobotu pojeďte do Pelhřimova Všechny body zůstávají doma Další domácí utkání KLM Vysočiny je tady Zasloužené vítězství si odvážíme z Velkého Meziříčí První body v novém ročníku KLM Vysočiny

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

Rozhovor s hlavním trenérem A mužstva

Změny v našem mužstvu - aktualizovaná verze

Pozvánka na první mistrovský zápas

Hokejový turnaj přípravky ve Světlé nad Sázavou

Turnaj minihokeje 2014 ve Světlé nad Sázavou

Z Nového Bydžova s prohrou

.

Chotěboř v odvetě byla úspěšná

.

Hosté z Hlinska si odváží výhru

Hlavní partneři

Feroplast Chotěboř CH-MONT s.r.o. Dřevokov Škaryd AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. SODO DUO, spol. s r.o. KH Tech s.r.o. COOP družstvo Havlíčkův Brod M - silnice, a.s. AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. Czech LANA, s.r.o. Eurometal Chotěboř spol. s r.o. Stavitelství Adamec CHEOPS spol. s r.o. NT Technics Aumeto s.r.o. Chotěboř MV Technik Chotěboř AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Stříbrný Dvůr Slévárna a modelárna Nové Ransko Pivovar Chotěboř Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Amylon a.s.

Partneři

Jeřábové práce Bouchner CEREA, a.s. Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod VLPA Mont s.r.o. Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř Tlapnet Elektro Dvořák       PKS okna a.s. STAVA - František Vališ Kavárna Sluníčko PALI Chotěboř Společnost AUTO… s.r.o. EUROLIFT CZ s.r.o.
Zápasy
Pelhřimov - Chotěboř 5:4