PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘÍZNIVCŮM CHOTĚBOŘSKÉHO HOKEJE Ve druhém finálovém utkání Chotěboř podlehla Hlinsku 0:3 První finálový zápas Chotěboř prohrála těsně 3:2 Chotěboř senzačně přešla přes Choceň do finále o pohár Vladimíra Martince Chotěboř vyhrála nad Chocní také 7:1 a vyrovnala stav semifinálové série na 1:1 Chotěboř v Chocni zradila koncovka a pohrála 7:1 Chotěboř porazila BK a postupuje do semifinále o pohár VM Chotěboř zvítězila nad BK v 1. čtvrtfinále o pohár VM 1:4

Marodka
HráčPotížeOdDo
Lukáš Žemlička poranění břicha červen 2016 do konce sezóny
Marek Müller vykloubené rameno-již po operaci 23.10.2016 do konce sezóny
TIP: nábytek

Pozvání na 2. semifinálový zápas s HC Spartak Choceň

Pozvání na čtvrtfinále play off o pohár V. Martince

V Ledči opět vítězně

Další prohra s Poličkou

Domácí výhra 7:4 nad Ledčí

Chotěboř, pod tíhou propadáku v minulém utkání, vlétla na soupeře s chutí již od prvního vhazování a v 6. minutě vedla zásluhou svého kapitána 1:0. Soupeře k ničemu nepustila a v 15. a 16. minutě přidala další 2 branky. Pak si ale vybral domácí gólman slabší chvilku a v rozmezí 39 vteřin dvakrát inkasoval. Stav 3:2 vydržel až do konce třetiny. První střela ve druhé části vedla, po chybě v obraně, k vyrovnání a opět se zápas zdramatizoval. Naštěstí se podařilo využít další přesilovku a zvýšit vedení na 4:3. Ve třetí části domácí přidali 3 branky a rozhodli o utkání. V závěru soupeř ještě skóroval, ale nic to neměnilo na faktu, že jsme stavem 7:4 trochu odčinili nedělní prohru s Poličkou.

I doma jsme dostali od Poličky ostudných 7 branek

Chotěboř nastoupila proti Poličce ve svém prvním zápase v předkole play off o pohár Vladimíra Martince a nezačala nejlépe. V 7. minutě to bylo již 0:2. Vzhledem k tomu, že se domácí ani po této sprše nevzpamatovali, konečný účet 1. třetiny zněl 0:4. Ve druhé třetině si nechala naše první lajna naložit ještě 3 branky, ke svým 2 z první části tedy celkem 5 kousků a po dvou třetinách se uzavíralo skóre za stavu 0:7. Do třetí části nastoupil za Matěje Peška David Coufal, který si udržel čisté konto. A když se v poslední minutě domácím podařilo vstřelit alespoň čestnou branku, rozcházela se mužstva za stavu 1:7, což je trestuhodné a neomluvitelné. Nic na tom nemění situace, že tyto 4 zápasy v předkole nic neznamenají pro další vývoj v této sezóně. Hokej se totiž nehraje jen na body, ale i pro diváky a nedělní výkon byl více než ostudný.

Hlavní partneři

PKS okna a.s. Dřevokov Škaryd MV Technik Chotěboř Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Aumeto s.r.o. Chotěboř Železářství Albrecht Feroplast Chotěboř Stavební firma PORR Slévárna a modelárna Nové Ransko COOP družstvo Havlíčkův Brod Společnost AUTO… s.r.o. Pivovar Chotěboř

Partneři

Tlapnet STROJTEP s.r.o. Jeřišno VESA Česká Bělá AMIT Svar s.r.o. Chotěboř Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř FISCHER - hockey c.z. AVON Chotěboř Jeřábové práce Bouchner Protem spol. s r.o. Kebab house Chotěboř AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř Hejduk Sport s.r.o. Solná jeskyně Havlíčkův brod NATE Chotěboř STAVA - František Vališ A-Z Mont Chotěboř Petra HOŠKOVÁ - cestovní agentura Modelárna Petr Novák BOHEMIACHLAD s.r.o. Praha PALI Chotěboř Fair Credit INCO spol. s r.o. Chotěboř Luboš Guhl - voda, plyn, topení Sobíňov Kovovýroba Kruml AUTOHAKRCZ Česká Bělá Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř Podlahářství Karel Tecl Chotěboř Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř Sativa Keřkov, a.s. Krby-vysočina Roman Nový Svitap Svitavy Realtech zámečnictví CHEOPS spol. s r.o. Stavospol s.r.o. Chotěboř OMA spol. s r.o. Maleč METAL-SYSTÉM s.r.o. Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod Elektro Dvořák       DOKAmont CEREA, a.s. Zemědělské družstvo Maleč
PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Chotěboř32123116142:13843
2.HC Spartak Polička32101318130:15835
3.HC Ledeč nad Sázavou3261124116:23821
Zápasy
2. finále o VM
Chotěboř - Hlinsko 0:3
středa 15.3.2017

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

neděle 5.2.2017 | Změna pořadatelství
POZOR ZMĚNA !!!!! VE STŘEDU 8.2.2017 OD 18:30 HODIN SE ODEHRAJE na domácím ledě UTKÁNÍ PROTI HC Ledeč nad Sázavou. Původně se mělo hrát až 19.2.2017, změna se uskutečnila z důvodu poruchy rolby na ZS v Ledči n.S.

pátek 27.1.2017 | Další zápasy A-mužstva
ROZPIS UTKÁNÍ O POSTUP DO PLAY OFF O POHÁR VLADIMÍRA MARTINCE středa 1.2. Polička - Ledeč 18:30 neděle 5.2. Chotěboř - Polička 17:00 středa 8.2. Ledeč - Chotěboř 18:30 neděle 12.2. Ledeč - Polička 17:00 středa 15.2. Polička - Chotěboř 18:30 neděle 19.2. Chotěboř - Ledeč 17:00 null

čtvrtek 17.11.2016 | V neděli druhé derby
Tuto neděli nás čeká druhé letošní derby. V neděli 20.11.2016 od 17:00 hodin se domácí tým střetne s BK Havlíčkův Brod, který má v tabulce stejně bodů jako domácí tým. K postupu do první šestky bude vítězství nezbytné, tak přijďte v hojném počtu, bude se jistě na co koukat.

úterý 15.11.2016 | Ve středu na Litomyšl
Ve středu 16.11.2016 od 18:30 hodin hrajeme proti Litomyšli, která je 3 body za námi. Přijďte vytvořit pořádnou vítěznou kulisu.