info z HC Chotěboř Pozvánka na valnou hromadu HC Chotěboř ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA TRENÉRA ŽÁKŮ ČSLH HC CHOTĚBOŘ SEZÓNA 2019 – 2020 Pojď hrát do Chotěboře za juniory a dorost. Hráčské příspěvky 2020-21 Soutěže 2020/21 Jak vidí skončenou sezónu mládeže předseda klubu p. Oldřich Cempírek. Sezóna z pohledu trenéra Aleše Kraučuka.

Marodka
Na marodce nikdo není
TIP: nábytek

Pořadí KLM 2019/20

Zrušení valné hromady

Rozhodnutí VV HC Chotěboř

Informace pro fanoušky - Junioři, MŽ

Informace pro fanoušky - KLM

ZDRAVÁ STRAVA MLADÉHO SPORTOVCE

Hlavní partneři

VLPA Mont s.r.o. SODO DUO, spol. s r.o. Mateza spol. s r.o. CH-MONT s.r.o. Czech LANA, s.r.o. PKS okna a.s. Slévárna a modelárna Nové Ransko Amylon a.s. Pivovar Chotěboř Eurometal Chotěboř spol. s r.o. Společnost AUTO… s.r.o. M - silnice, a.s. Feroplast Chotěboř MV Technik Chotěboř Železářství Albrecht Solar Solution, s.r.o. Chotěboř Aumeto s.r.o. Chotěboř Metropolitní s.r.o. COOP družstvo Havlíčkův Brod Dřevokov Škaryd Vekra okna Aumeto s.r.o. Chotěboř EUROLIFT CZ s.r.o. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o.

Partneři

Kovovýroba Kruml RM facility s. r. o. Jeřábové práce Bouchner Tlapnet CHEOPS spol. s r.o. CEREA, a.s. Modelárna Petr Novák Elektro Dvořák       Svitap Svitavy AVON Chotěboř Plam s.r.o. Chotěboř INCO spol. s r.o. Chotěboř Řeznictví Stejskal s.r.o. Chotěboř Zemědělské družstvo Maleč Kouřilová, s.r.o. Havlíčkův Brod PALI Chotěboř Vinotéka Pavel Čuda Chotěboř STAVA - František Vališ KH Tech s.r.o. Stavospol s.r.o. Chotěboř Restaurace a penzion Thang Long Chotěboř NATE Chotěboř Soleta Signum, s.r.o. Chotěboř AUTOTECH-VT, s.r.o Chotěboř AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o.
Zápasy
F1