Ptejte se: Vedení klubu

Dotazy a odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 23 odpovědí v této kategorii celkem.

Terez a Anet (Teri38@email.cz)
7.11.2015, 10:55

Dobrý den můžeme se zeptat kde seženeme věci pro fanoušky Chotěboř např: šály, čepice atd... Děkujeme moc předem =)

Odpověď:
Dobrý den, měli by být v prodeji od příštího utkání s Poličkou.
stasak23
30.3.2015, 15:37

Zdravím tak co se bude dít dál? Bude ještě hokej?

Odpověď:
Dobrý den, není důvodu aby hokej dále nebyl. Již nyní probíhají přípravy na následující sezónu. 15. Května proběhne Valná hromada a do té doby by měly být známy přihlášené kategorie na následující sezónu, které budou víceméně stejné jako v sezóně minulé. Ale více informací poskytneme po VH, během druhé poloviny Května. Musílek Petr
28.12.2014, 17:02

Pan Adamec nechodí na stránky klubu?Jak jinak si vysvětlit,že do dnešního dne neodpověděl na dotaz ze dne 15.12.Nebo snad nemá z přeložení zápasu s Poličkou dostatečně čisté svědomí?

Odpověď:
Dobrý den, omlouvám se za zpožděnou odpověď.Z důvodu nemoci jsem nebyl od 19.12.2014 do 6.1.2015 zapojen do činnosti v klubu a nekontroloval jsem stránky.Nyní k samotné situaci.Polička dva dny před řádným hracím termínem zrušila utkání pro nemoc hráčů, na což má klub právo a v době delší jak 48 h. před řádným začátkem je to bez postihu.Domácí klub musí soupeři předložit dva termíny,na jeden z nich musí soupeř přistoupit.Polička navrhovala čtvrtek 11.12.2014 a 28.12.2014.Nechtěli jsme ani jeden,čtvrtek nevyhovoval a 28.12. byl turnaj mládeže až do večerních hodin.My jsme navrhli pátek 12.12.na který nepřistoupila Polička.Podle regulí ČSLH se soupeří musí dohodnout do 48 hodin a náhradní utkání musí být sehráno do 14 dnů.Polička si dala na čas s rozhodnutím a STK nás upozornila na termín 48 h. V dalším týdnu bychom odehráli tři utkání a situace s hráči by byla obdobná.Proto jsme po dohodě s trenéry přistoupili na termín čtvrtek 11.12.2014. Adamec Luboš.
22.11.2014, 15:42

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat zda není v plánu něco udělat s reproduktory. Protože tohle stojí za nic :(. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, zvuková aparatura je ve vlastnictví CEKUSu. HC Chotěboř nemá finanční prostředky na nové ozvučení, ale snažíme se vyjednat renovaci, aby zvuk byl na úrovni. Musílek Petr.
17.11.2014, 17:24

Proč nehráli v posledních zápasech Kubát a Kadlec,nevešli se do sestavy?

Odpověď:
Dobrý den, oba dva jmenovaní jsou momentálně v pracovní neschopnosti z důvodu nemoci. Musílek Petr.
5.11.2014, 14:40

Proč jsou na soupisce A mužstva hráči Václav Adamec a Petr Turek,když za nás nehrají a určitě asi hrát nebudou?Nastoupí za nás ještě Martin Kubát,nebo odchází do Poličky?Jaké je vlastně obsazení real.týmu,když na střídačce je plno lidí?

Odpověď:
Dobrý den, na soupisce jsou, protože mají platné registrace a do sezony by mohly zasáhnout. Kubát již nastoupil a do Poličky neodchází, nevím kde jste takovou informaci vzal. Jak jistě víte, všichni hráči hrají za párek a pivo a jen těžko jim přikazovat, aby si brali kvůli zápasům a tréninkům dovolenou. Nehledě na to, že další množství hráčů je odjeto na školách a nemají vůbec možnost tréninku. Stejně jako fanouškům, tak ani nám se nelíbí výsledky, které doposud předvádíme, bohužel je to vše o disciplíně, tréninku a souhry party, která je téměř stejná jako loni. Je těžké hráčům nadávat, nebo je nechávat nehrát, protože víme jak je složité dát v týdnu dohromady partu hráčů na venkovní zápasy. Všechno je to o hráčích a bohužel právě oni si musí uvědomit jak hrajou a jak to zlepšit.
Musílek Petr
6.10.2014, 13:23

Co říkáte zákroku Michala Kraučuka z nedělního zápasu s Chrudimí a budete se např.zraněnýmu hráči omlouvat?

Odpověď:
Zákrok na soupeře byl neadekvátní a nepatří na ledovou plochu i když mu předcházela řada nečistých ataků ze strany chrudimských hráčů.Trenér Martin Meloun se hráči i trenérovi Chrudimi ihned po ukončení utkání ještě na střídačce omluvil.
Adamec Luboš
1.10.2014, 13:21

Dobrý den mohl by ste nám dát vědět dnešní výsledek jak naši dnes hráli v Hlinsku

Odpověď:
Omlouvám se za opožděnou reakci budeme se snažit příště odpovědět rychleji.
Redakce Chotěboř
23.8.2014, 13:41

Mám dotaz ohledně posil a trenérů na nadcházející sezonu pro družstvo mužů.Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, zítra ( 25.8.2014 ) je první schůzka hráčů a trenéra A-týmu. Poté bude zveřejněna kompletní soupisla včetně trenéra. Musílek Petr
18.7.2014, 06:11

Zdravím budou nějaký přípravný zápasy aby se tým sehrál?

Odpověď:
Ano, jednáme s různými družstvy. Jakmile budeme vědět přesné termíny, dáme určitě vědět. Musílek Petr
Další stránky
123>>