Ptejte se: Vedení klubu

Dotazy a odpovědi.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 13 otázek v této kategorii celkem.

Jana Nekvapilová (nekvapilova79@seznam.cz)
24.1.2018, 15:26

Dobrý den, chtěla bych se někoho z vás zeptat , jak se dá připojit online na webkameru na zimním stadionu tedy jestli je funkční. předem děkuji za radu.
11.12.2017, 06:30

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možno zakoupit dres nebo šálu a kde. Děkuji
11.2.2017, 02:37

Lidi, vymlouvat se na rozhodčí a pár delegátů kteří zde byli se moc nehodí jako výmluva na poloprázdnou klubovou kasu. Rozhodčí jezdí všude stejně, se stejným honorářem po všech klubech. Na tohle se vůbec nehodí upozorňovat fanoušky, ty by zcela jistě přišli a zaplnily tribunu kdyby se hrál kvalitnější hokej. Je pravda, že zde je několik velmi dobrých hráčů ale bohužel to zahrne pouze polovinu týmu, zbytek příliš kvalitní základnou bohužel neni. A sahat neustále do Dorostu kde jsou kluci ještě nevyhraní nemá smysl. Jistě, většina kluků jezdí do školy a studují, proto by rozhodně nebylo odvěci přivést do týmu i pár nových ”A” hráčů jiné věkové a kvalitativní kategorie než zde jsou. Samozřejmě je to o penězích jako dnes vše ale pár sponzorů máme a při nějakém dalším by to mohlo jít bohužel nepatříme k týmu do kterého nám sousední města a týmy zapůjčují hráče jako Hlinsko, (Ždár nad Sázavou) nebo Světlá kam přichází řada Havl. Brodských odchovanců a i sponzorů mají skutečně hodně. Musíme se s tím poprat sami pokud chcete zachovat v Chotěboři hokej na urovni minulých sezon kdy se hrálo o přední příčky .
17.11.2016, 21:05

Chtěla bych vyjádřit moji hlubokou soustrast a lítost, rodině paní Emilie Zemanové nad její strátou. Paní Míla, byla velkou fanynkou Chotěbořského hokeje a nejednou sponzorovala zápas a našim hráčům věnovala své DVD za druhé místo v Krajské soutěži ledního hokeje za kraj Vysočina rok 2014. Osobně jseme jí znali a velice nás všechny její odchod zasáhl. J.N.
stasak23
28.10.2016, 20:18

Chtělo by to posílit a přivést zpět krauču z hostování :) pač je to špatný s výsledkama a sestavou
Eliška Zadinová (eliskazadinova@seznam.cz)
26.10.2016, 11:12

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je možné koupit někde Váš dres?
Předem děkuji za odpověď,
Eliška Zadinová
25.7.2016, 21:43

Je naše soupiska, uvedená zde na stránkách už konečná. Nebo se ještě uvažuje o nějakém zkušeném hráči ... Děkuji
27.6.2016, 23:03

V nové sezóně se dočkáme nového účastníka v podobě BK Havlíčkův Brod „B“. To znamená, že krajská liga bude mít nově lichý počet týmů a tomu bylo potřeba přizpůsobit i herní systém. Ten se bude hrát na tři části.

• 1. Část se bude hrát dvoukolově každý s každým, tj. 20 utkání (22 termínů) o pořadí pro 2. část

• 2. Část:

Skupina „A“ - týmy na 1. až 6. místě po 1. části, dvoukolově, tj. 10 utkání. Započítávají se všechny výsledky z 1. části soutěže.

Skupina „B“ - týmy na 7. až 11. místě po 1. části, dvoukolově, tj. 8 utkání (10 termínů), o dvě postupová místa do play off o Přeborníka kraje - o 7. a 8. místo. Započítávají se všechny výsledky z 1. části soutěže.

• 3. Část – Play-off

: O Pohár Vladimíra Martince

Týmy umístěné po 1. části soutěže na 9. až 11. místě hrají dvoukolově každý s každým, tj. 4 utkání (6 termínů) o postup do play off. Započítávají se všechny výsledky z 1. a 2. části soutěže. Následně odehrají předkolo play off proti 3. a 4. nejlepšímu týmu po 1. části vyřazenému ve ČF o Přeborníka kraje (pouze dva zápasy venku-doma). Nejlepší a druhý nejlepší tým po základní části, vyřazený ve ČF o přeborníka, čekají na soupeře pro SF Poháru VM, kteří vzejdou z předkola.

Předkolo play off: 3.-10. a 4.-9. na dvě vítězná utkání o postup do SF

Semifinále: 1.-4., 2.-3. na dvě vítězná utkání

O 3.míst Poražení semifinalisté na dvě utkání (venku - doma)

Finále: Vítězové SF na dvě vítězná utkání

Od nového herního systému se samozřejmě odvíjí i počet utkání v sezóně. Tady Vám přinášíme stručný počet minimálního a maximálního počtu zápasů:

- min. 32 - pouze jeden tým (na konečném 11. místě v sezóně)
- max. 45 - pouze pokud budou vyčerpány vždy všechny termíny ve ČF, SF i F play off, jinak úměrně méně
Předpokládané termíny soutěže:
zahájení soutěže: neděle 2.10.2016
ukončení 1. části: neděle 18.12.2016
zahájení 2. části: středa 4.1.2017
ukončení 2. části: středa 8.2.2017
zahájení play off: neděle 12.2.2017
ukončení soutěže: neděle 26.3.2017
stasak23
9.4.2016, 13:03

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na složení kádru na příští sezonu přijdou nějaký hráči odjinud nebo bude kádr stejný jako loňskou sezonu? děkuji za odpověď
5.3.2016, 01:37

Pokoušela jsem se zadat tento svůj příspěvěk do diskuzního fora samozřejmě, protože to sem nepatří , ale už si nepamatuji heslo jakým jsem se kdysi do diskuze přihlašovala. To popisované chování dorostenců Skutče, je v dnešní době už celkem běžné, bohužel. I když také dost zarážející že 14,15, letí hoši jsou velcí frajeři a nemají respekt k nikomu staršímu - dospělému člověku. Když se nebojí zaútočit vulgárně i na úplně cizího člověka! Zajímalo by mě, jak by se ten kluk co zautočil na zdravotníka choval, kdyby nějaký jeho kamarád podobně vulgárně zaútočil, třeba na jeho vlastní matku !!! Jestli by mu to bylo jedno a pochválil by ho jaký je to borec nebo by to on sám příště už neudělal !!
Další stránky
12>>