Ani další pokus o 3 body nevyšel

31.10.2014, Redakce Chotěboř
Přečteno: 3450x

Ve čtvrtek 30.10 přijela do Chotěboře silná Moravská Třebová, výsledek se však nerýsoval jednoznačně.

Ve čtvrtek 30.10 přijela do Chotěboře silná Moravská Třebová, domácí získali z předchozí 4. Kol pouhé 2 body a tak je čekal tvrdý oříšek v podobě celku z Moravy.

V sestavě na zápas se objevili tři junioři (Mašek,Činčila a Petržílek) a brance dostal před Peškem přednost Novák. Zapas pro domácí nezačal vůbec dobře , i když v první minutě zápasu první formace soupeře zmáčkla v jeho třetině a vytvořila si dvě šance, hned první střela hostů na branku skončila gólem(2:14). V čase 7:36 zvyšoval po rychle akci hostů na 0:2 Kučera. Domácí se prosadili v čase 10:21, kdy dostal přesný kotouč za obránce Hospodka a v úniku byl faulován. Rozhodčí nařídil tresné střílení a HOSPODKA se ranou z mezikruží nemýlil. Třetí gól lovil Novák ze své sítě v čase 11:54, kdy po vyhrané buly přesně pálil Aulehla. Do konce třetiny se stav nezměnil a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:3.

Ve druhé třetině se hra vyrovnala, oba brankáři si připsaly řadu dobrých zákroků. V čase 29:33 po přesné přihrávce Fibikara za obránce snižoval bekhendovým blafákem KRAUČUK. Domácí měli v první polovině druhé třetiny výhodu tří přesilovek, které bohužel nevyužili a tak v čase 36:33 přišel trest v podobě čtvrtého gólu hostů (Aulehla).

Z kraje třetí třetiny zvyšoval Prokop na 2:5 pro Moravskou Třebovou. O chvíli pozdějí se prosadila formace juniorů, když Krejčího střelu dorazil za záda brankáře Kyše MAŠEK(41:55). Hosté měli hru pod kontrolou a hráli v klidu. V čase 50:14 zvyšoval na 3:6 Řehulka. V závěru utkání už jen upravil výsledek POKORNÝ, když dorazil Hospodkovu střelu z bule.

Nejlepší hráči utkání: Fibikar Jan – Aulehla Martin

5.kolo, čtvrtek 30.10.2014, 18:30
Chotěboř - M. Třebová 4:6 (1:3, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky:10 Hospodka (TS), 29 Kračuk (Fibikar), 41 Mašek(Krejčí),56 Pokorný (Hospodka) - 2 Řehulka (Čikl), 7 Kučera (Doseděl), 11 Aulehla (Prokop), 36 Aulehla (Kvapil), 41 Prokop (Aulehla), 50 Řehulka (Rosendorf,Čikl) . Rozhodčí:Prchal - Kareš,Sliacký . Vyloučení:6.6 . Využití:0:0 . V oslabení:0:0 . Diváci:200 . Střely na branku:31:38 . Průběh utkání:0:1,0:2,1:2,1:3,2:3,2:4,2:5,2:6,3:6,4:6 .
Chotěboř: Novák - Fibikar, Kadlec, Hajšman, Ludvík, Novotný, Krejčí,- Pokorný,Kraučuk,Hospodka, Žemlička,Vlček,Piskač, Mašek,Činčila,Petržílek
M. Třebová: Kyša - Pokorný, Schejbal, Maška, Kutmon, Řehulka, Štefan, Koranda, Kvapil, Kršňák, Rosendorf, Schneider, Musílek, Čikl, Aulehla, Doseděl, Kučera, Prokop