16.9.12 | Chotěboř - Břeclav | 2:6
19.1.13 | Břeclav - Chotěboř | 10:0

Chotěboř vyhořela v Břeclavi

28.10.2012, Jakub Joska

Naprostým propadákem pro Chotěboř skončilo úvodní utkání druhé čtvrtiny sezóny. Ač se v naší sestavě objevilo několik zvučných jmen, tak na ledě nebylo žádné zlepšení znát. Břeclavští si vybudovali pohodlný náskok již v úvodní části hry, když se z řad hostů podařilo skórovat pouze Jiřímu Půhonému po asistenci Filipa Stoklasy. V závěru naši utkání naprosto vypustili, dělali až neuvěřitelné hrubky v zadních řadách a když už se nám naskytla nějaká ta příležitost skóre vylepšit, tak s ní bylo naloženo trestuhodně. Nutno podotknout, že hosté jako "Lvi" opravdu nebojovali a na ledě nedali znát sebemenší známku srdce nebo odhodlání. Nyní nám nezbývá než doufat, že se rychle oklepeme a chuť si spravíme v blížícím se derby se Žďárem nad Sázavou.

10.kolo, sobota 27.10.2012, 17:00
Břeclav - Chotěboř 9:1 (3:1, 1:0, 5:0)
Branky: 1. Šaur (Bolfík, Beneš), 5. Dufek (Bartoš M., Jurča), 13. Bartoš M. (Jurča), 26. Popolanský (Bolfík, Beneš), 42. Jurča (Bartoš M., Zábranský), 51. Zábranský (Jurča, Bartoš M.), 51. Šaur (Popolanský, Bolfík), 52. Lechner (Kurial, Bartoš O.), 60. Jurča (Dufek, Šaur) - 19. Půhoný (Stoklasa). Rozhodčí: Dědek - Měkýš, Pospíšil. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0. Střely na branku: 54:25.
Břeclav: Zelenka - Dora, Směřička, Šaur, Dufek, Novák Jiří, Koukal, Nekoranec, Novák Jakub, Kurial, Jurča, Popolanský, Beneš, Bartoš Ondřej, Bolfík, Lechner, Zábranský, Vlašic, Zháňal, Bartoš Martin
Chotěboř: Zvolánek - Procházka, Koželuh, Šíma, Fibikar, Zítka, Sobotka - Stoklasa, Půhoný, Půlpán A., Varga, Blažek, Hospodka, Kapec, Kesner, Hemský, Havelka