16.11.14 | Chotěboř - Ledeč nad S. | 7:1
8.2.15 | Ledeč nad S. - Chotěboř | 2:7

Chotěboř zvítězila v Ledči

11.01.2015, Redakce Chotěboř
Přečteno: 2723x

Utkání na ledě Ledče nebylo vůbec jednoduchou záležitostí a Chotěboř bojovala o tři body do poslední minuty.

Chotěboř do utkání vstupovala jako mírný favorit, ale Ledeč byla rovnoceným soupeřem. Domácí předváděli důslednou a tvrdou hru a hosté se jen těžko dostávali před gólmana Vaňka. V 7.min. napřáhl ve středním pásmu Hajšman a dělovkou mezi betony domácího gólmana poslal hosty do vedení. V 18.min. zvyšoval vedení hostů po dorážce na brankovišti Dvořák. Ve druhé části se urputně bojovalo o každý puk a hosté promarnili několik šancí na zvýšení a domácím se podařilo snížit ve vlastním oslabení. Drama vrcholilo i v poslední části. Hosté opět neproměnili své šance a domácím stál v cestě hostující gólman Novák. V čase 58:36 šli hosté do čtyř a domácí odvolali gólmana. Hosté vytlačili hru do středního pásma, kde po vyhraném buly okamžitě napálil puk na bránu Svoboda a pečetil vítězství Chotěboře.

Góly a asistence: Hajšman(Fibikar), Dvořák(Hospodka,Heřmanský), Svoboda(Žemlička).

20.kolo, neděle 11.1.2015, 17:00
Ledeč nad S. - Chotěboř 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Ledeč nad S.: Vaňek - Duben, Kříž, Tecl, Křesťan, Havel, Tobola, Hrabaň, Zadražil, Štěpán, Štěrba, Vala, Beneš, Hlavnička, Varlamovič, Šimůnek, Blažek.
Chotěboř: Novák - Ludvík, Novotný, Svoboda, Hospodka, Vlček, Dvořák, Hajšman, Fibikar, Vácha, Piskač, Marek, Heřmanský, Žemlička, Veselý, Kadlec, Činčila.