27.2.13 | J. Hradec A - Chotěboř | 11:3

Lvi v dramatickém závěru udolali Vajgar

21.10.2012, Jakub Joska
Přečteno: 6170x

Až neuvěřitelný závěr přineslo veledůležité utkání Lvů s Vajgarem. Chotěboř se sice třikrát dostala do jednobrankového vedení, ale jihočeskému soupeři se pokaždé podařilo odpovědět. Kritický úder si domácí schovali až na poslední minutu, když se v čase 59:41 zrodilo přečíslení dvou na jednoho, které vyřešil milimetrovou přihrávkou Lukáš Kapec a parádním, ač trochu šťastným, zakončením Karel Kesner. Hráčem utkání z řad hostů byl vyhlášen dvoubodový Aleš Skokan, na domácí straně si pak toto ocenění vysloužil výborně chytající Lukáš Dusík. Nově se dnes představili osmnáctiletí Michal Brida a Tomáš Půlpán, kteří se mimojiné postarali o první branku utkání.

9.kolo, neděle 21.10.2012, 17:00
Chotěboř - J. Hradec A 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Branky: 13. Brida (Půlpán), 16. Kapec (Šíma), 37. Blažek (Koželuh, Procházka), 60. Kesner (Kapec) - 13. Skokan (Mařík), 21. Mazanec (Skokan, Mařík), 43. Matějka (Pekárek). Rozhodčí: Kareš - Potůček, Novák. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 300. Střely na branku: 43:48. Hráči utkání: Dusík - Skokan
Chotěboř: Dusík - Koželuh, Procházka T., Diviš, Fibikar, Heřmanský, Sobotka, Zítka, Šíma - Blažek, Brychta, Půhoný, Kesner, Kapec, Hospodka, Hemský, Vlček, Havelka, Brida, Půlpán
J. Hradec A: Kubeš - Procházka R., Maryška, Tržil, Tupý, Chmel, Mazanec, Mařík, Skokan, Záhora, Kupec, Dvořák, Tomšík, Matějka, Pekárek