19.1.13 | Břeclav - Chotěboř | 10:0

Série proher ukončena!

06.12.2012, Jakub Joska
Přečteno: 3728x

Po děsivé sérii devíti proher v řadě se chotěbořským Lvům konečně podařilo utrpět také nějaké to vítězství. Konkrétně tuto středu těsně přehráli v Mikulášském souboji králů zvířecí říše Lvy z Břeclavy. Dvěma góly se blýskl třebíčský forward Lukáš Paták. Domácí si vybudovali klíčový náskok v první třetině, v níž na několik minut odskočili svému soupeři až na rozdíl tří branek. Další kolo sehraje Chotěboř v rámci derby Vysočiny tuto neděli na ledě sousedního Žďáru nad Sázavou.

19.kolo, středa 5.12.2012, 18:00
Chotěboř - Břeclav 4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Paták (Hospodka), 4. Blažek (Varga, Dolinský), 11. Šíma (Sobotka), 37. Paták (Dolinský) - 18. Popolanský (Nekoranec, Bartoš M.), 27. Bartoš M. (Zábranský, Popolanský), 58. Šaur. Rozhodčí: Stolín - Potůček, Novák. Vyloučení: 7:8, navíc Dufek (BRE) 10 min OT, Šaur (BRE) 10 min OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 150. Střely na branku: 35:45.
Chotěboř: Fikrt - Lenoch, Pecen, Koželuh, Fedoskov, Sobotka, Šíma - Stoklasa, Fila, Dolinský, Kesner, Paták, Hospodka, Havelka, Varga, Blažek
Břeclav: Zelenka - Dora, Šaur, Dufek, Koukal, Nekoranec, Kurial, Jurča, Popolanský, Beneš, Bartoš Ondřej, Bolfík, Zábranský. Vlašic, Zháňal, Bartoš Martin, Papp