Vzájemné zápasy
18.9.13 | Světlá nad S. - Chotěboř | 7:2
12.11.14 | Světlá nad S. - Chotěboř | 3:1
8.1.15 | Chotěboř - Světlá nad S. | 2:5
Statistiky zápasu
Související články
Facebook

Světlá získala v Chotěboři tři body

Světlá získala v Chotěboři tři body
09.01.2015, Redakce Chotěboř
Přečteno: 3286x

Domácí byli rovnoceným soupeřem bohužel jen do poloviny utkání, poté už jen na pár vyjímek, dominovali favorizovaní hosté.

Domácí byli rovnoceným soupeřem bohužel jen do poloviny utkání, poté už jen na pár vyjímek, dominovali favorizovaní hosté.

Chotěbořským hokejistům se nezdařil malý zázrak v podobě zisku tří bodů, které domácí nutně potřebují k postupu do play off. Od začátku utkání si oba soupeři hlídali útočné choutky svých protivníků a nemnoho šancí likvidovali gólmani. Ani jednomu se nedařilo proměnit své přesilovky v úvodu duelu. Ve 14.min., se podařilo domácím zachytit vyhozený puk po mantinelu a Svoboda se za bránou hostů zbavil soupeře a naservíroval puk Dvořákovi, který se nemýlil a poslal domácí do vedení. O minutu později hosté srovnali po dorážce Křišťana. Hned po přestávce v 21.min., šli domácí opět do vedení po důrazu Hajšmana, který se nenechal obrat o puk a nakonec ho dopravil za záda Zvolánka. Hosté přidali na rychlosti a důrazu a v polovině třetiny stav srovnali a pomalu, ale jistě převzali otěže utkání do svých rukou. Ještě do přestávky, po přesilové hře, šli hosté poprvé v utkání do vedení. V poslední části už domácí nedokázali svého soupeře udržet na uzdě a zbytečnými chybami je pouštěli do šancí. Dvě z nich hosté dokázali potrestat a stanovili skóre na konečných 2:5. Kaňkou na tomto derby bylo, v samotném závěru za rozhodnutého stavu, nevybíravé dloubání hokejkou gólmana Peška nenapravitelným Štrosem, který si zaslouženě odvezl několik barevných obrázků na obličeji.

 
19.kolo, čtvrtek 8.1.2015, 18:30
Chotěboř - Světlá nad S. 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
Chotěboř: Pešek, - Eis, Ludvík, Veselý, Kadlec, Novotný, Svoboda, Marek, Fibikar, Hospodka, Heřmanský, Dvořák, Vlček, Vácha, Hajšman, Piskač, Adamec.
Světlá nad S.: Koubský - Kořínek, Šíma, Venc, Doležal, Špatenka, Svoboda, Kubát, Doležal, Kopecký, Dolinský, Blažek, Dušátko, Křišťan, Žák, Včela P., Štros.
 

 Komentář

Branky a nahrávky: 14. Dvořák (Svoboda, Vácha), 21. Hajšman (Hospodka, Eis). - 15. Křišťan (Žák, Včela), 31. Kopecký (Štros, Doležal), 34. Dušátko (Žák, Kořínek), 45. Žák (Včela, Křišťan), 55. Žák (Včela, Kubát).

Rozhodčí: Kukeně - Parýzek M., Nedvěd

Vyloučení: 10:9

Využití: 2:1

V oslabení: 1:0

Diváci: 320

Střely na branku: 20:36

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 2:5

TIP: sedací soupravy
 
 
 

© 2003-2022 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |  Nastavení cookies