14.1.15 | Choceň - Chotěboř | 12:0

Ve čtvrtečním duelu nás Choceň jednoznačně přehrála

21.11.2014, Redakce Chotěboř
Přečteno: 3331x

Ve čtvrtečním utkání nás HC Spartak Choceň jednoznačně přehrál. HC Chotěboř prohrála 7:4 na domácím ledě.

K první střele se dostal nedlouho po první buly domácí Svoboda, když z mezikruží prověřil Sajdlovu pozornost. V čase 1:11 se hosté ujímají vedení, když za Nováka spadla hned první střela Voříška od modré. O dvě minuty později po střele Jehličky z mezikruží, propadl puk Novákovi pod betonem 0:2. V tomtéž čase přenechal Novák svoje místo v brance Peškovi. V čase 10:44 zvyšuju na 0:3 Fišer. Ve 15 minutě je ještě hůře, hosté dobře sehrají přesilovou hru a opět Fišer uzavírá score prví třetiny na 0:4. Tři minuty před koncem se kolem obránce protáhne Hospodka, ale muk za Sajdlova záda nedostane.

V čase 22:31 se za modrou čarou opře Hajšman do puku a ten s přispěním teče skončí přesně v horní rohu Sajdlovi branky 1:4. V 23 minutě mají hosté výhodu přesilové hry 5na3, čehož v čase 24:59 využívá Fišer a dokončuje svůj čistý hattrick. O tři minuty to s Chotěboři vypadá už dosti zle, když Krejza doráží Krále střelu za Peškova záda a upravuje už na 1:6. V 35 minutě při signalizovaném vyloučení je Adamec sám v mezikruží, ale míří mimo. V čase 38:04 v přesilové hře snižuje Činčila, když doráží tvrdou Fibikarovu střelu 2:6. V poslední minutě druhé třetiny trefuje Kraučuk břevno Sajdlovi klece.

Ve 43. minutě má šanci Adamec po střele Piskače, ale Sajd je připraven. Po špatném střídání domácích zvyšuje nikým nehlídaný Krejza na 2:7. Ve 47. minutě po minele před domácí bránou vyrazil Pešek puk z brankové čáry. O minutu později se ocitl v šanci Kraučuk, už si položil golmana hostů, ale puk po bekhendovém zakončení skončil na zadní síti. V čase 57:21 teču Hospodka střelu Fibikara a snižuje na 3:7. V 58. minutě je sporná situace, Adamec vystřelil a puk zůstal někde pod Sajdlem, hlavní rozhodčí po konzultaci s čárovým branku neuznal. Dvě sekundy před konce uzavírá výsledek zápasu Hospodka po nahrávce Činčili.

10.kolo, čtvrtek 20.11.2014, 18:30
Chotěboř - Choceň 4:7 (0:4, 2:2, 2:1)
Branky a nahrávky:22 Hajšman (Heřmanský), 38 Činčila (Fibikar), 57 Hospodka (Fibikar), 59 Hospodka (Činčila, Vácha)- 2 Voříšek (Pilař P.), 3 Jehlička (Pochobradský), 10 Fišer (Prachař T, Prachař P.), 15 Fišer (Prachař P., Pilař P.), 24 Fišer (Prachař P, Voříšek), 27 Krejza (Král), 45 Krejza (Knytl, Král) . Rozhodčí:Najman - Říha, Škorpil . Vyloučení:8:7 . Využití:2:2 . V oslabení:0:0 . Diváci:150 . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Chotěboř: Novák (3:40 Pešek)- Fibikar, Vácha, Heřmanský, Novotný, Krejčí, Ludvík, Kraučuk, Činčila, Hospodka, Pokorný, Dvořák, Svoboda, Vlček, Piskač, Hajšman, Adamec, Muller
Choceň: Sajdl- Kopsa, Růžička, Jehlička, Pilař P., Fišer, Prachař T., Pilař M., Prachař P., Knytl, Pilař L., Křečan, Fikejz, Král, Pochobradský, Krejza, Voříšek.