22.2.15 | Hlinsko - Chotěboř | 2:6

Ve druhém duelu podlehla Chotěboř Hlinsku

18.02.2015, Redakce Chotěboř
Přečteno: 2585x

Chotěbořští hokejisté nedokázali zopakovat výkon z předešlého utkání a Hlinsko srovnalo serii na 1:1.

Chotěbořští hokejisté nedokázali zopakovat výkon z předešlého utkání a Hlinsko srovnalo sérii na 1:1.

Začátek utkání vyšel lépe domácím a dvěmi rychlými góly se dostala Chotěboř do vedení a vše nasvědčovalo k zvládnutí utkání. Hosté do přestávky snížili v přesilovce 4 na 3. Od druhé části hosté začali nebezpečně dotírat a pomalu přebírali iniciativu. V domácí hře byla znát nervozita a vše se přestalo dařit, hlavně v přesilových hrách nedokázala Chotěboř vytvořit souvislý tlak a ohrozit výrazně hostujícího gólmana. Hosté srovnali stav a bohužel po chybě domácího gólmana poprvé v utkání vedli. V poslední části domácí svým třetím gólem vyrovnali, ale hosté šli dnes podruhé do vedení po tečovaném nahození na domácí svatyni. Chotěboř v posledních deseti minutách stáhla hru na dva útoky a v někdy až drtivém tlaku neměli štěstí, aby puk dotlačili za záda gólmana Hlinska. Dnešní utkání mělo téměř stejný scénář ve výsledku jako to předešlé, ale v opačném směru. O potupujícím do dalších bojů tak rozhodne třetí utkání v neděli 22.2. v Hlinsku.

Goly a asistence : 2.Kraučuk (Svoboda, Eis), 4.Eis (Ludvík J.), 44.Kraučuk (Kadlec).

ČF 2, středa 18.2.2015, 18:30
Chotěboř - Hlinsko 3:4 (2:1, 0:2, 1:1)