Po bojovném výkonu zasloužené vítězství domácích

05.02.2020, Redakce Chotěboř
Přečteno: 601x

2.kolo, středa 5.2.2020, 18:30
HC Chotěboř - HC Kohouti Česká Třebová 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 00:42 Eis (Kříž, Svoboda), 14:16 Vantuch (Činčila), 19:56 Dvořák (Eis), 44:10 Eis (Vlček), 58:54 Vantuch - 16:41 Veverka (Filip), 48:43 Korhoň (Žouželka, Král) Rozhodčí: Kareš, Vepřovský – Hájková, Kolář Vyloučení: 6:8, domácí - Kříž – 10, hosté – Poul 10, Korhoň - 10 Využití: 2:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 400 Zásahy brankářů: 26:24
HC Chotěboř: Pešek (Kulich) – Lacina – Klofáč, Suchý – Kříž, Mendl – Ludvík Jakub, Kopecký – Musílek, Mašek – Vlček – Ludvík Jaroslav, Dvořák – Svoboda – Eis, Vantuch – Hospodka Jan – Činčila, Březina – Hospodka Jakub

Chyběli : Novák – Jaroš, Kraučuk, Pecen

HC Kohouti Česká Třebová: Vlk (Nimmerrichter) – Pažourek, Velinský, Jemelka, Žouželka, Hrubý, Poul, Pražák – Veverka, Šejba, Plášek, Vaňo, Fůzik, Prachař, Křečan, Pirkl, Korhoň, Král, Hemský, Filip

Aleš Kraučuk - trenér :

,,My jsme měli výborný vstup do utkání a navrátilec do sestavy Tomáš Eis hned v první minutě skóroval. Potom se hra vyrovnala a šance byli na obou stranách, ale nás držel brankář a v 15.minutě Vantuch zvyšoval na 2:0. Hned na to ale soupeř odpověděl brankou na 2-1. Z mého pohledu byla hodně důležitá branka Dvořáka 4s před koncem 1.třetiny na 3-1.

Druhá třetina byla vyrovnaná, ale branka v ní nepadla i když jsme měli k dispozici trestné střílení.

Ve třetí části jsme zvyšovali Eisem na 4-1 a i když soupeř snížil, tak jsme dobrou taktickou hrou dovedli zápas do vítězného konce a v závěru Vantuch ještě upravil na 5-2 střelou do prázdné branky.

Musím všem hráčům poděkovat za nasazení a bojovnost takto se hraje play-oof. V pátek potrénujeme a připravíme se na neděli. kdy série pokračuje na ledě soupeře.“