02.10.2020, Redakce Chotěboř
Přečteno: 330x

1.kolo, pátek 2.10.2020, 19:00
HC Chotěboř - HC Litomyšl 5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 1:19 Dvořák, 18:41 Dvořák (Eis, Svoboda), 56:25 Činčila (Vlček, Doležal), 58:44 Lacina, 59:52 Žemlička (Svoboda) - 3:46 Dvořák (Pilavka), 26:54 Dvořák (Cink) Rozhodčí: Rulíček – Pecina, Kolář Vyloučení: 5:3 Využití: 0:0 V oslabení: 1:0 Diváci: 152 Zásahy brankářů: 32:22
HC Chotěboř: Pešek (Novák) – Lacina – Pecen, Kříž – Suchý, Klofáč – Ludvík Jaroslav, Ludvík Jakub, Mašek – Vlček – Doležal, Dvořák – Svoboda – Eis, Žemlička – Hospodka Jan – Kraučuk, Hospodka Jakub – Březina – Činčila, Křišťan

Chyběli : Mendl, Musílek

HC Litomyšl: Horáček (Nimmerrichter) – Jankovský, Bláha, Švec, Vomočil, Barkóci, Jakubec, Ostřanský, Drobný, Vytlačil, Skoumal, Dvořák, Bažant, Háněl, Ondráček, Voříšek, Vaňo, Cink, Pilavka

Aleš Kraučuk – trenér :

,,Já jsem tušil, že nás dnes nebude čekat lehké utkání a to se plně potvrdilo. Litomyšl dobře bruslila a dohrávala osobní souboje. První třetina byla vyrovnaná, ale my jsme jí vyhráli 2:1. Ve druhé třetině nás soupeř přehrával a jen zásluhou brankáře Peška byl stav 2:2. My jsme si v kabině řekli, že musíme zlepšit bruslení, kombinaci a vyrovnat se soupeři v tvrdosti. Kluci si to vzali k srdci a ve třetí třetině jsme překlopili zápas na naší stranu. Musím všem hráčům poděkovat za předvedený výkon a divákům za povzbuzování.´´

Již tuto neděli nás čeká další domácí zápas, když od 17 hod. přivítáme mužstvo Lanškrouna, všichni jste srdečně zváni.