15.10.17 | Polička - Chotěboř | 2:6
22.11.17 | Chotěboř - Polička | 5:0

Doma s plným ziskem

23.11.2017, Redakce Chotěboř

Začátek dnešního utkání se nesl ve slavnostním duchu, když celý hokejový klub na ledě blahopřál dlouholetému trenérovi p. Mirkovi Málkovi k životnímu jubileu a předal mu současný klubový dres.

16.kolo, středa 22.11.2017, 18:30
HC Chotěboř - HC Spartak Polička 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 19:23 Dvořák (Eis, Bušek), 26:52 Málek (Havel), 46:46 Dvořák (Vlček), 54:55 Bušek (Dvořák), 55:33 Mašek Petr (Vlček, Hlídek) Rozhodčí: Kratochvíl - Suchánek, Holeček Vyloučení: 2:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 200 Zásahy brankářů: 35:58
HC Chotěboř: Pešek Matěj (20:01 Hamarič) - Vácha, Ludvík Jakub, Bušek, Mendl, Krejčí, Mašek Patrik, Kopecký, Ludvík Jaroslav - Havel, Křesťan, Nguyen, Eis, Dvořák, Vlček, Hlídek, Mašek Petr, Hospodka, Málek

Chyběli : Pešek T., Hajšman, Musílek, Klofáč, Činčila Benjamin, Svoboda

HC Spartak Polička: Vašátko (Hnát) - Nunvář, Štěrba, Hejtmánek Josef, Dvořák, Švejda, Jindra, Zobač, Hejtmánek David, Lidmila, Boháček Libor, Boháček Jan, Vápeník

Potom již přišli ke slovu zúčastněná mužstva a hráči se do sebe od začátku pustili se vší vervou. Domácí se od začátku nemohli prosadit, ale postupně se hra přenesla hlavně před branku Vašátka. Polička se však dokázala několikrát nebezpečně dostat před branku Peška, ale ten držel. V poslední minutě měli hosté možnost využít trestné střílení, ale Jindra na Peška nevyzrál. Přišel tak trest, když Dvořák těsně před odchodem do kabin poslal domácí do vedení.

Ve druhé části se obraz hry nezměnil, Vašátko držel hosty stále nad vodou, až ve 27 min. přednesl Havel debutantu Málkovi krásnou přihrávku a ten svojí premiérovou brankou zvýšil na 2:0. Nutno dodat, že i Hamarič, který od druhé části vystřídal v domácí brance Peška, několikrát musel ukázat svoje umění.

V poslední části hosté rozhodně nevzdávali zbraně, domácí do Vašátka bušili jak o život, ale ten byl dnes opravdu k nepřekonání. Chotěboř tak utkání rozhodla až mezi 47 - 56 min. kdy vstřelila další 3 branky.

Po dnešním kole jsme tak opět na čele tabulky KLM Pardubického kraje.

Nyní čekají naše mužstvo 4 zápasy v řadě na ledě soupeřů a hned u toho nedělního ve Světlé n.S. by jste neměl nikdo v žádném případě chybět, začátek je v 17 hod. a jistě se bude na co dívat.

V Chotěboři se půjde na hokej až v neděli 10.12.

Děkujeme za podporu.