1.10.17 | Chotěboř - Choceň | 3:2
8.11.17 | Choceň - Chotěboř | 2:4

I z Chocně s plným počtem

8.11.2017, Redakce

Po bojovném a kolektivním výkonu vezeme z horkého ledu v Chocni zaslouženě 3 body a nadále nám patří druhá příčka v tabulce KLM, ztrácíme pouhý bod za vedoucím mužstvem soutěže HC Chrudim.

12.kolo, středa 8.11.2017, 18:30
HC Spartak Choceň - HC Chotěboř 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 27:54 Pilař Matěj, 50:14 Pilař Matěj (Vacek) - 9:11 Krejčí (Vlček), 23:38 Bušek (Eis), 32:18 Svoboda (Eis, Dvořák), 51:01 Klofáč (Dvořák) Rozhodčí: Veselý - Škorpil, Sokol Vyloučení: 5:4 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 338 Zásahy brankářů: 42:33
HC Spartak Choceň: Joska (Jánský) - Turčáni, Novák, Jehlička, Vacek, Kousalík, Dvořák, Březka - Kopečný, Kajsrlík, Pilař Matěj, Kučera, Knytl, Pilař Lukáš, Krejza, Lichtag, Zavřel, Pochobradský, Marek, Nečas, Gregar
HC Chotěboř: Pešek Matěj Hamarič) - Vácha, Ludvík, Bušek, Klofáč, Krejčí, Musílek - Havel, Křesťan, Nguyen, Dvořák, Svoboda, Eis, Hlídek, Mašek Petr, Vlček, Hospodka

Chyběli : Pešek Tomáš, Mendl, Mašek Patrik, Činčila Benjamin

Komentář trenéra Aleše Kraučuka :

Domácí mužstvo potřebovalo po 4 porážkách bodovat a tak se od začátku hrál rychlý a důrazný hokej. My jsme se ujali vedení po střele Krejčího a mohli jsme přidat další branky.

Na začátku druhé třetiny jsme využili přesilovku 5-3 a získali tak dvoubrankový náskok. Dobře jsme bruslili a soupeře přehrávali, ale nebyli jsme schopni překonat domácího gólmana. Důležité bylo, že když domácí při přesilovce snížili, my jsme hned odpověděli 3 brankou.

Ve 3.třetině jsme si hlídali náskok a i když domácí snížili my jsme hned za minutu Rosťou Klofáčem dali uklidňující 4 branku a zápas dovedli do vítězného konce.

Teď se musíme dobře připravit na nedělní domácí zápas s Litomyšlí a tím zvu všechny fanoušky, aby nás přišli podpořit.