18.9.16 | Havl. Brod - Chotěboř | 3:4sn
15.11.17 | Havl. Brod - Chotěboř | 2:6

Kdo neviděl, neuvěří ….

8.10.2017, Redakce

V derby domácí hráči utekli hrobníkovi z lopaty, když v polovině utkání prohrávali již 0:3 a přesto dokázali nepříznivý výsledek otočit a dovézt utkání do vítězného konce a tak si s věrnými fanoušky užít závěrečnou děkovačku.

3.kolo, neděle 8.10.2017, 17:00
HC Chotěboř - HC Rebel Havlíčkův Brod 4:3 (0:1, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 34:38 Dvořák (Eis), 53:52 Eis (Svoboda, Kopecký), 55:25 Dvořák (Svoboda), 55:44 Křesťan (Havel) - 4:26 Vala (Přibyl Jiří), 22:13 Hynek (Přibyl Jiří, Vala), 27:11 Homola (Pecen) Rozhodčí: Kolář David - Havel, Urubčík, delegát - Škeřík Vyloučení: 5:7 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 250 Střely na branku: 48:30
HC Chotěboř: Pešek Matěj (Pešek Tomáš) - Vácha, Ludvík Jakub, Klofáč, Krejčí, Musílek, Mašek Patrik, Kopecký - Havel, Křesťan, Nguyen, Eis, Svoboda, Dvořák, Mašek Petr, Vlček, Činčila Benjamin, Činčila David

Chyběli : Hospodka, Hajšman - nemoc, Hamarič, Mendl, Veselý - zaměstnání

HC Rebel Havlíčkův Brod: Folvarský (Hanák) - Rubner, Semrád, Suchý, Bušek, Motl, Bancíř, Pecen - Piskač, Hynek, Vala, Jelínek, Křížek, Přibyl Michal, Přibyl Jiří, Cejpek, Abbrent, Homola

Slavnostní zahájení utkání patřilo našim nejmenším hokejistům, kteří doprovodili při nástupu na ledovou plochu domácí hráče a společně s nimi obkroužili stadion, aby si posléze vyzkoušeli i předzápasový rituál před domácím brankářem.

Z hostů jsme přivítali starostu města Chotěboř p. Tomáše Škaryda a bývalého legendárního hokejistu a několikanásobného reprezentanta, p. Jana Suchého, kteří úvodním vhazováním zahájili toto derby.

V něm domácí hráči utekli hrobníkovi z lopaty, když v polovině utkání prohrávali již 0:3 a přesto dokázali nepříznivý výsledek otočit a dovézt utkání do vítězného konce a tak si s věrnými fanoušky užít závěrečnou děkovačku.

Komentář trenéra Aleše Kraučuka :

Do zápasu jsme vstoupili dobře, dobrým pohybem jsme si vypracovávali šance, ale nebyli jsme schopni překonat dobře chytajícího brankáře soupeře. Hosté nás za to potrestali, když dobře zahráli situaci 2-1. Ve druhé třetině to bylo stejné a soupeř nám utekl až na 0:3. Důležité bylo to, že jsme ke konci třetiny dali důležitou kontaktní branku na 1:3. V poslední části jsme měli dobrý tlak, zaslouženě jsme vyrovnali a zápas jsme rozhodli krásnou brankou Vítka Křesťana.

Za bojovnost chválím všechny hráče.