Po pěkném zápase další těsná prohra v přípravě

21.09.2020, Redakce Chotěboř
Přečteno: 306x

Přát. 5, neděle 20.9.2020, 17:00
N. Bydžov - Chotěboř 5:4 (1:3, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 5:16 Hlaváček (Malý), 21:14 Chára (Novák), 39:11 Divíšek (Štěpán), 43:57 Pilný (Malý), 47:01 Divíšek (Březák) - 6:23 Činčila (Dvořák), 6:38 Kříž, 11:25 Vlček (Dvořák), 47:01 Mašek (Vlček) Vyloučení: 5:10 Využití: 3:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 70 Zásahy brankářů: 31:20
N. Bydžov: Veselý (Schovánek) – Zmítko, Nedbal, Novák, Malý, Štěpán, Kulhánek – Eis, Kubišta, Chára, Divíšek, Černý Jan, Černý Martin, Šuvara, Hladík, Hlaváček
Chotěboř: Pešek (Novák) – Pecen – Kříž, Suchý – Mendl, Ludvík Jakub, Mašek – Vlček – Činčila, Eis – Svoboda – Dvořák, Březina – Doležal – Kraučuk, Hospodka Jan – Hospodka Jakub

Chyběli : Lacina, Klofáč, Musílek, Jaroš, Müller, Kopecký – Křišťan, Žemlička

Aleš Kraučuk – trenér :

V první třetině jsme byli jasně lepším mužstvem, měli jsme lepší pohyb a zaslouženě svítilo na tabuli 1:3.

Ačkoliv jsem o přestávce hráče upozorňoval, aby hráli pořád stejně, tak jsme polevili a soupeř toho dokázal využít a srovnat stav.

Třetí část jsme hráli hned 3x v oslabení po sporných vyloučeních a domácí odskočili na 5:3. Potom se naši hráči vrátili ke hře z první třetiny a soupeře přehrávali pohybem i kombinací, výsledkem bylo snížení na 5:4 a vyrovnání viselo ve vzduchu.

Hráčům za první a poslední třetinu patří pochvala, ale musí si uvědomit, že hokej se hraje 60 min.