5.11.17 | Ledeč nad S. - Chotěboř | 2:12
13.12.17 | Chotěboř - Ledeč nad S. | 13.12.2017

Povinné body z Ledče

6.11.2017, Redakce Chotěboř
Přečteno: 565x

Po protrápené první třetině naše mužstvo ve zbytku utkání splnilo roli favorita a veze domů povinné 3 body.

11.kolo, neděle 5.11.2017, 17:00
HC Ledeč nad Sázavou - HC Chotěboř 2:12 (1:3, 0:6, 0:3)
Branky a nahrávky: 4:04 Skotar, 19:57 Havel Marián - 0:52 Havel (Křesťan), 16:56 Eis (Dvořák), 18:22 Činčila B. (Mendl), 21:01 Dvořák (Eis, Křesťan), 29:30 Svoboda (Eis), 30:10 Mašek Petr (Vlček), 33:57 Eis (Dvořák, Bušek), 34:55 Mašek Petr (Vlček), 36:02 Hospodka (Dvořák), 41:26 Svoboda, 52:04 Havel (Nguyen), 57:15 Svoboda (Bušek) Rozhodčí: Kukeně - Souček, Málek Vyloučení: 10:6, Sádlo - Ledeč OT Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 115 Zásahy brankářů: 44:11
HC Ledeč nad Sázavou: Sochor (36:02 Březina) - Červinka, Hrabaň, Zigmund, Šváb, Šimůnek - Krajíček Jakub, Kittler, Cíp, Vantuch, Havel Marián, Bambula, Skotar, Štěpán, Sádlo, Krajíček Bohumil, Hubert, Bernard
HC Chotěboř: Pešek Matěj - Vácha, Ludvík, Bušek, Mendl, Krejčí, Mašek Patrik - Havel, Křesťan, Nguyen, Dvořák, Svoboda, Eis, Hlídek, Mašek Petr, Vlček, Hospodka, Činčila Benjamin

Chyběli : Hamarič, Pešek Tomáš, Hajšman, Musílek, Klofáč