08.10.2020, Redakce Chotěboř
Přečteno: 226x

4.kolo, středa 7.10.2020, 18:30
HC Chrudim - HC Chotěboř 4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 13:08 Kalous, 16:38 Haltuch (Koreček), 47:46 Kišš (Polák Jiří, Pilař), 53:24 Kišš (Polák Jiří, Klement) - 41:10 Kříž (Svoboda Eis), 59:24 Eis (Lacina) Rozhodčí: Kis – Louda, Zemánek Vyloučení: 8:7, hosté – Kříž OT Využití: 1:2 V oslabení: 1:0 Diváci: bez diváků Zásahy brankářů: 27:29
HC Chrudim: Matoušek (Cvrček Dominik) – Novotný, Urban, Burkoň, Budinský, Pilař, Machač, Kalous, Klement – Karásek, Koreček, Haltuch, Polák Ondřej, Dobiáš, Novák, Polák Jan, Cvrček David, Štěpánek, Kišš, Polák Jiří, Plch
HC Chotěboř: Pešek (Novák) – Lacina – Pecen, Kříž – Musílek , Ludvík Jakub, Mašek – Vlček – Doležal, Dvořák – Svoboda – Eis, Žemlička – Hospodka Jan – Činčila, Hospodka Jakub – Březina

Chyběli : Mendl, Suchý, Klofáč, Kraučuk