Zasloužená výhra Chrudimi

4.11.2017, Redakce Chotěboř

Od začátku až do koce zápasu se hrál vyrovnaný, rychlý a velice důrazný hokej, dnes rozhodlo využití přesilových her. Objektivně musím uznat, že Chrudim dnes byla lepším mužstvem a po výhře nás tak střídá na čele tabulky KLM.

9.kolo, pátek 3.11.2017, 19:00
HC Chotěboř - HC Chrudim 3:6 (2:3, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 2:27 Vlček (Mašek Petr), 14:27 Dvořák - TS, 42:57 Svoboda (Klofáč, Dvořák) - 5:27 Pilař (Haltuch), 10:16 Urban, 17:14 Kišš (Novák), 24:40 Plch (Novák), 30:27 Plch (Klement), 57:53 Kišš Rozhodčí: Doležal - Veverka, Souček Vyloučení: 9:8, Eis - Chotěboř OT, Brožek - Chrudim OT Využití: 1:3 V oslabení: 0:1 Diváci: 300 Střely na branku: 27:40
HC Chotěboř: Pešek Matěj (Pešek T.) - Vácha, Ludvík, Klofáč, Mendl, Krejčí, Mašek Patrik - Havel, Křesťan, Nguyen, Dvořák, Svoboda, Eis, Hlídek, Mašek Petr, Hospodka, Činčila Benjamin, Bušek, Vlček

Chyběli : Hamarič, Hajšman, Musílek

HC Chrudim: Ament (Chalupa) - Pilař, Hudec, Machač, Budínský, Brožek, Urban, Mlejnek, Klement, Kalous - Polák Jiří, Polák Jan, Dobiáš, Haltuch, Novák, Karásek, Štěpánek, Kišš, Koreček, Plch, Polák Ondřej

Hosté v první části potrestali hrubé chyby našich hráčů, ať již v oslabení, či ve vlastní přesilové hře.

Druhá třetina patřila dlouhou dobu hostům, kteří dokázali utéct až na 2:5, domácí si vytvořili tlak zhruba od poloviny třetiny, ale žádnou z šancí nedokázali využít, když zvlášť ty před odchodem do kabin zlikvidoval hostující Ament.

V závěrečné části, která se nesla ve znamení častých vyloučeních Chotěboř snížila na 3:5, ale publikum zmrazil v 58 min. Kišš, který upravil na konečných 3:6.

V neděli zajíždí naše mužstvo do Ledče n.S., začíná se v 17 hod. a věříme, že naše hráče přijedete podpořit a povzbudit tak, jako tomu bylo dnes.