HC Chotěboř je klub hrající v současné době s A-mužstvem v Krajské lize mužů  Pardubického kraje. Klub má řadu odchovanců, kteří působí v nejvyšších soutěžích v ČR a také v zahraničních klubech (KHL).  Někteří naši  odchovanci se též mohou pyšnit titulem "Mistr České republiky v ledním hokeji",

Miloslav  ČERMÁK - Mistr České republiky (HC Slavia Praha) v sezóně 2007 -2008

Tomáš ZOHORNA - Mistr České republiky (HC Moeller Pardubice) v sezóně 2009 - 2010
                             -  Mistr České republiky (HC ČSOB Pojišťovna Pardubice)  v sezóně 2011 - 2012

Michal PLUTNAR - Mistr České republiky (Bílí Tygři Liberec) v sezóně 2015 - 2016

někteří o to musí ještě v extralize zabojovat,

Hynek ZOHORNA - HC Kometa Brno - účastník finále v sezóně 2011 - 2012 (hrál proti bratrovi Tomášovi)

- HC Kometa Brno - účastník finále v sezóně 2013 - 2014 (hrál spolu s bratrem Radimem)

Radim ZOHORNA - HC Kometa Brno - účastník finále v sezóně 2013 - 2014 (hrál spolu s bratrem Hynkem)

Tomáš  DVOŘÁK - HC Energie Karlovy Vary (hrál též MHL v Rusku)

Sezona 2016/2017

A-mužstvo:     Krajská liga mužů - Pardubický kraj
Junioři: Liga juniorů - Pardubický kraj
Starší dorost:     Liga staršího dorostu  - Pardubický kraj
Starší žáci:
Liga starších žáků - kraj Vysočina
Mladší žáci:
Liga mladších žáků - kraj Vysočina
2. třída:
Minihokej - kraj Vysočina
1. třída:
Minihokej - kraj Vysočina

V sezóně 2016/2017  HC Chotěboř nastoupí ve výše uvedených kategoriích,  neobsadí  kategorii 3. a 4. tříd, dále Ligu mladšího dorostu. Kategorie juniorů a dorostu již nebudou působit v krajské lize, ta byla rozhodnutím ČSLH v Praze zrušena. Tým "juniorů" nastoupí v Lize juniorů, soupeře zatím neznáme. Dorost se rozdělil na kategorie "starší dorost" a "mladší dorost". Tým "starší dorost"    nastoupí v Lize staršího  dorostu, soupeře zatím také neznáme, mladší dorost z kapacitních důvodů neobsadíme. V kategorii "mladší  a starší žáci" se oproti loňsku  nic nemění, jejich soutěž  začíná v první polovině září. O začátku sezóny a soupeřích  staršího dorostu, juniorů, A-týmu a přípravky budete informováni. Bude sehráno několik přátelských utkání, dle rozpisu a dále pak tradiční vánoční turnaje, o kterých budeme informovat.

Sezona 2015/2016

2. Třída
1. Třída
Minihokej - Vysočina

V sezóně 2015/2016 se HC Chotěboř bude účastnit všech kategorií, vyjma 3. a 4. tříd. Mladší a starší žáci začínají své soutěže v první polovině září, dorost, junioři, a tým a přípravka pak v průběhu října. Bude sehráno několik přátelských utkání, dle rozpisu a dále pak tradiční vánoční turnaje, o kterých budeme informovat.

A - mužstvo

JUNIOŘI

1. a 2. třídy

Sezona 2014/2015

4. Třída
Liga přípravek - Vysočina
2. Třída
Minihokej - Vysočina

V této sezóně se opět podaří přihlásit všechna družstva. Díky kvalitnímu náboru v sezóně 13/14, kde se podařilo získat přes 20 hráčů v náboru, si tyto hráči zahrají za družstvo přípravek. Loňské družstvo přípravek přechází do elevů.

Junioři

Sezona 2013/2014

A - mužstvo

Mladší žáci

V sezoně 2013/14 sahali všechny kategorie od dorostu výše po medailích. Nakonec se to podařilo družstvu mužů, kteří skončili na 2. místě a juniorům, kteří vybojovali 3. místo. Je to úspěch po nepěkných sezónách A mužstva, získat stříbrnou příčku.

Své zástupce má chotěbořský klub také v kategoriích přípravky. Pro nedostatek malých hráčů, nebyl v sezoně 2013/2014 přihlášen tým do kategorie Elevů.

Sezona 2012/2013

V sezoně 2012/13 se chotěbořským Juniorům podařilo vyhrát kvalifikaci o Ligu Juniorů. Bohuže pro nedostatek financí a nevyhovění žádosti o další příspěvek od města Chotěboř pro nadcházející sezonu, musela být přihlášena opět pouze do Krajské ligy. Družstvo dospělých neudrželo v baráži II. ligu a padá do Krajské ligy.

JUNIOŘI

4. třídy

Sezona 2011/2012

DOROST