V posledním přátelském zápase vítězně

V posledním pátém přátelském zápase jsme přehráli tým z Ledče nad Sázavou 5:2. V příštím zápase již půjde o body a to rovnou na domácím hřišti, kdy se představíme již v 1.kole Krajské hokejové ligy Vysočina proti celku HHK Velké Meziřičí B.

Petr Adam – trenér : ,,V první třetině jsme měli velmi dobrý pohyb, jednoznačně jsme soupeře přestříleli, ale na to, kolik jsme měli střel, jsme dali pouze dva góly. Druhá třetina ale patřila hostům, kteří si vytvořili více gólových šancí, které zneškodnil dobře chytající Péša. Začátek třetí třetiny nebyl z obou stran pohledný hokej, ale v závěru jsme dali gól a výhru jsme si tak pohlídali.“

5. přátelské utkání, středa 20.9.2023, 18:30

HC Chotěboř– HC Ledeč nad Sázavou 5:2 (2:0 1:1, 2:1)

BRANKY DOMÁCÍ: 9:45 Březina (Slanař), 13:18 Vlček (Mašek, Pecen), 21:41 Němec (Pecen), 52:59 Pejchal, 58:23 Svoboda

POČET DIVÁKŮ: 100

HC Chotěboř: Pešek – Lacina – Pejchal, Pecen – Slanař, Musílek, Mašek – Svoboda – Němec, Březina – Vlček – Hospodka Jan, Petržílek – Křišťan

HC Ledeč nad Sázavou : Machotka ( 27:54 Novák) – Sedláček, Krajíček, Sechovec, Vacík Patrik, Vantuch, Zukal, Krajíček, Kafka, Brožík, Smolko, Hájek, Čapek, Kouba