Světlá nad Sázavou ukončila neporazitelnost našich hráčů z 2. tříd

Po delší odmlce se v neděli na našem ledě představila i naše nejmladší kategorie 2016, která doposud v letošní sezóně ještě nepoznala hořkost porážky a sehrála postupně zápasy s týmem ze Světlé nad Sázavou a poté s týmem z Pelhřimova. V prvním zápase proti Světlé nad Sázavou se naší přípravce moc nedařilo. První třetinu jsme doslova zaspali a nedokázali se vyrovnat skvěle hrajícímu soupeři, který byl u každého puku dříve a dělal nám velké problémy v souboji jeden na jednoho. Do druhé třetiny jsme vlétli už aktivněji a postupně se osmělovali, což s sebou přineslo i nějaké ty góly v síti soupeře, nicméně zvrátit nepříznivý stav ze začátku utkání se nám nedařilo. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší, zrychlili jsme pohyb a vypracovali si i pár slibných šancí a gólů. Každopádně ani to, nám však nestačilo na obrat v zápase, ve kterém jsme nakonec padli a připsali si první letošní prohru.
Ve druhém zápase jsme se utkali s týmem z Pelhřimova a chtěli tak napravit reputaci z prvního prohraného zápasu. Do utkání jsme doslova vlétli a po celou dobu zápasu diktovali tempo a postupně svůj náskok zvyšovali o další góly. Zápas nakonec skončil naší výhrou a radostí našich mladíků, kteří si celý zápas doslova užili. Doufáme, že si přípravka svůj výkon z toho zápasu přenese i do těch dalších a bude předvádět skvělé výkony, které budou bavit nejenom je samotné, ale i trenéry a rodiče v podobě diváků.