HC Chotěboř – HC Orli Bystřice 9:5

Petr Adam – trenér :

,,První třetina z naší strany byla hrozná, špatný pohyb, nedali jsme si kloudně kotouč a samozřejmě se nám nepodařilo proměnit tutové šance. Ve druhé třetině se hra z naší strany celkově zlepšila a hlavně nám to tam začalo padat. Do závěrečné třetiny jsme šli s tím, abychom navázali na hru z druhé části. Nějaké góly jsme dali, ale bohužel i dost laciné jsme obdrželi. Diváci viděli v tomto utkání hodně branek a my jim děkujeme za povzbuzování.“

17. kolo, sobota 20.1.2024, 17:00

HC Chotěboř – HC Orli Bystřice nad Pernštejnem 9:5  (1:2 5:0 3:3)

BRANKY DOMÁCÍ: 12:43 Vlček (Mašek), 21:01 Adam (Svoboda, Dvořák), 23:23 Svoboda (Suchý, Činčila), 24:53 Němec (Vlček), 27:39 Vlček (Mašek), 33:19 Mašek (Němec, Vlček), 41:09 Svoboda (Eis, Dvořák), 48:11 Svoboda (Eis, Dvořák), 52:01 Činčila (Březina)

BRANKY HOSTÉ: 8:28 Ludvík (Bednář Daniel, Burian), 15:25 Horák, 40:23 Burian (Ludvík), 50:49 Ludvík (Bednář Daniel, Dudák), 58:22 Ludvík Burian

VYLOUČENÍ: 2:3