Chotěboř porazila Velkou Bíteš vysoko 10:3

S dvojicí avizovaných posil Sedláčka a Vantucha jsme vyrazili na Velkou Bíteš v rámci 19.kola krajské ligy Vysočina. Soupeře jsme nakonec dokázali porazit a to vysoko 10:3. O vítězi utkání rozhodla již první třetina, v které jsme se prosadili hned pětkrát a po zbytek zápasu si již utkání s přehledem pohlídali a dovedli do vítězného konce. Díky vítězství a zaváhání Humpolce v Náměšti nad Oslavou (1:6) se náš tým posunul na tížené 4.místo v tabulce zaručující výhodu domácího utkání v rámci play-off.

Nyní nás však budou čekat velice těžké 3 poslední zápasy. V neděli 11.2.2024 náš tým odjíždí do Ledče nad Sázavou, poté další sobotu 17.2.2024 odehrajeme poslední domácí utkání v základní části doma a to s Moravskými Budějovicemi a k poslednímu zápasu pojedeme opět v neděli 25.2.2024 ven a to do Světlé nad Sázavou.

Petr Adam – trenér:

,,První třetina se nám vydařila dle představ, hlavně střelecky a bruslařsky jsme se prosadili. Ve druhé třetině, prvních deset minut nebylo dobrých, byli jsme zcela bez pohybu, málo střel na bránu, ale dalších deset minut opět velmi slušný výkon. Třetí třetinu jsme si pohlídali a zaslouženě tak vyhráli.“

19. kolo, sobota 3.2.2024, 17:00

HC Chotěboř – HC Velká Bíteš 10:3  (5:1 3:1 2:1)

BRANKY DOMÁCÍ: 0:39 Vlček (Němec), 4:59 Stránský (Hospodka Jan), 6:19 Sedláček (Dvořák), 8:46 Svoboda (Pecen), 17:58 Stránský (Slanař), 33:35 Pecen (Svoboda), 35:41 Vlček (Mašek, Vantuch), 36:56 Svoboda (Dvořák, Sedláček), 56:39 Dvořák (Svoboda), 56:57 Pecen (Stránský, Hospodka Jakub)

BRANKY HOSTÉ: 8:07 Hudeček (Kazlepka, Urbánek), 24:11 Svatuška (Klimeš, Urbánek), 56:32 Klimeš (Kazlepka, Svatuška)

VYLOUČENÍ: 2:3